+31 (0)88 – 552 8080        | 

Hallo wij zijn THL Travel

Wij zijn gespecialiseerd in Travel Management, Groepsreizen, sportreizen en evenementen. Al bijna 15 jaar helpen wij merken, bedrijven en instellingen bij het opzetten en begeleiden van hun meetings, events, congressen en events in Nederland maar ook verspreid over de hele wereld. THL Travel is onderdeel van Uniglobe. Uniglobe is wereldwijd vertegenwoordigd in 60 landen. Of het event nu lokaal of internationaal is, voor medewerkers of uw relaties? Samen met ons team, partners en netwerk nemen wij desgewenst alles uit handen.

GROUPS, SPORTS & EVENTS

Naast Travel Management zijn wij specialist in Group, Sports & Events. Dat is waar wij in uitblinken. Door altijd de wensen en doelstellingen van uw bedrijf of organisatie voorop te stellen. Door de inzet van een met reispassie en creativiteit overladen team dat voor u klaar staat om u maximaal te ontzorgen. Onze servicegerichtheid merkt u in alles. Zowel in travel als in logistiek. In het advies voor content en communicatie, maar ook in het gebruik van slimme online informatie- en registratieoplossingen. U krijgt kortom, de volledige support en persoonlijke aandacht van vaste projectmanagers. Ze zijn 24/7 voor u beschikbaar. Meer weten? Mail dan naar group@thltravel.nl

VENUE FINDING EXPERTISE

Ook experts hebben experts nodig. Schakel ons daarom in voor het vinden van de best passende locatie voor uw volgende event. Laat de tijdrovende taken van venue finding aan ons over en bespaar daarmee een hoop tijd én geld. Onze specialisatie garandeert snelheid, flexibiliteit en uitvoerige kennis van het aanbod en een onderhandelingspositie die steevast in uw voordeel werkt. Maak vanaf nu ook slim gebruik van ons wereldwijde netwerk en ervaring in hospitality en de meeting & eventindustrie. Mail naar venuefinding@thltravel.nl, dan gaan we direct voor u aan de slag.

UITGEKIEND CORPORATE TRAVEL MANAGEMENT

Uiteraard verzorgen wij ook de zakelijke reizen voor vele bedrijven en organisaties. Wij zijn marktleider in het SME-segment en voeren Travel Management uit tot in de kleinste details. Van zelf boeken via geavanceerde online booking tools tot volledige outsourcing door vaste travel consultants. Of juist een combinatie. Ons Account Management Team zorgt voor substantiële besparingen op uw reiskosten. Denk aan een gratis betaaloplossing waarmee al uw reiskosten periodiek gefactureerd worden. Ook een Business Travel specialist nodig? Mail naar sales@uniglobethltravel.nl, dan informeren we u graag persoonlijk over de mogelijkheden.

LET THE JOURNEY BEGIN

Wij zijn van alle markten thuis. Of het nu gaat om een studiereis, jubileum, congres, beurs, teambuilding, productlancering, bedrijfsuitje, handelsmissie, sportbegeleiding en incentive reis. Samen met ons team zorgen wij voor een perfecte afhandeling.

Maak kennis met ons team!

Karen van den Berg

k.vandenberg@thltravel.nl
Unit Manager Groups, Sports & Events

Susan den Boer

s.denboer@thltravel.nl
Project Manager Groups, Sports & Events

Linda Ruijter

l.ruijter@thltravel.nl
Project Manager Groups, Sports & Events

Nicole Storm

n.storm@thltravel.nl
Project Manager Groups, Sports & Events

Annemieke Zomer

a.zomer@thltravel.nl
Strategic Project Manager

Soraya Wijnker

s.wijnker@thltravel.nl
Senior Project Manager Groups, Sports & Events

Marisa Mambro

m.mambro@thltravel.nl
Project Manager Marketing & Communication

Diede van der Eng

d.vandereng@thltravel.nl
Project Manager Groups, Sports & Events

Linda Heijne

l.heijne@thltravel.nl
Project Manager Groups, Sports & Events

Igor Klanderman

i.klanderman@thltravel.nl
Project Manager Groups, Sports & Events

Charelle Oudeman

c.oudeman@thltravel.nl
Project Manager Groups, Sports & Events

Lourens Stamhuis

l.stamhuis@thltravel.nl
Managing Director

Tessa Schulte

t.schulte@thltravel.nl
Managing Director

Onze relaties

logoHP
LogoKPN
guhl
Samhoud
logo_az
JFrieda
doblqa
ferrring
pggm
kvk
giant
goldwell
Blinker
logo
fieslandc
Syneron_Logo
sbs
enveleanderen

Nieuwsgierig geworden?
Neem dan contact met ons op.

group@thltravel.nl of bel ons op: +31 (0)88 – 552 8080

Deze website maakt gebruik van cookies om je een zo goed mogelijke gebruikerservaring te geven.
Ga hiermee akkoord door op accepteren te klikken.