+31 (0)36 54 06 033        | 

Board of Directors

Tessa Schulte

t.schulte@uniglobethltravel.nl
+31 6 28 972 764
Managing Director

Lourens Stamhuis

l.stamhuis@uniglobethltravel.nl
+31 6 46 166 198
Managing Director

Marketing & Communication

Annemieke Zomer

marketing@thltravel.nl
+31 6 46 370 570

Sales & Account Managers

Anouk Meijer

a.meijer@uniglobethltravel.nl
+31 6 86 889 519
Head of Sales

Judith Dommerholt

j.dommerholt@uniglobethltravel.nl
+31 6 83 531 705
Account Manager

 

Eline de Leur

e.deleur@uniglobethltravel.nl
Account Manager

Charelle Roerhorst

c.roerhorst@uniglobethltravel.nl
Sales Support

Petra Kraaij

p.kraaij@uniglobethltravel.nl
Technology

Finance

Deze website maakt gebruik van cookies om je een zo goed mogelijke gebruikerservaring te geven.
Ga hiermee akkoord door op accepteren te klikken.